5e Gentse Bierfestival


Op zaterdag 16 augustus 2014 vindt voor de vijfde keer het Gentse Bierfestival plaats. Net als vorig jaar is iedereen welkom in de gezellige tuin en refter van de VIP-school in Gent. We openen de deuren, taps en flessen vanaf 14u en sluiten af om middernacht.

De Gentse Biervereniging is trots om deze jubileumeditie te mogen aankondigen. De vorige edities waren alvast een groot succes: schitterend weer, lekkere hapjes (BBQ, kaas, vegetarische quiches), een tombola met mooie (bier)prijzen, een toffe sfeer dankzij alle toffe bezoekers...
En uiteraard een uitgebreide bierlijst met klassiekers en primeurs, onze eigen streekbieren en buitenlandse pareltjes, lichtere bieren of het zware werk… Een lijst waar iedereen wel zijn gading in vindt!

datum: 
zaterdag, 16 augustus, 2014 - 14:00
foto: 
Locatie: 
Martelaarslaan 13
9000  Gent
België

Kaartje