Memoir van bij Café Cesar


Posted by Jolien Ryckaert

Een tijdje terug waren we weer te gast bij Café Cesar. Ook al is het onlangs overgenomen door jong bloed, we werden goed onthaald en kwamen er niks te kort!
Het was een toffe avond, en voor de verandering kon het bestuur eens meegenieten zonder zich al te veel zorgen te moeten maken over bieren inschenken, glazen afwassen en de gasten te entertainen met weetjes en een quiz. Er was dus voldoende tijd voor babbeltjes, intellectuele discussies en wilde plannen voor de barbecue op het festival. Hopelijk weten de betrokken personen dit ook nog!

We proefden maar liefst 12 verschillende bieren, waaronder enkele geuzes maar ook bv. Hoogheid, gebrouwen voor de band Your Highnes en Bière de Beloeil van Brasserie Dupont. Deze deed ons al enorm uitkijken naar de uitstap op 11 juni!

Bij ieder bier kregen we een stukje historie of een toffe anekdote.

Moraal van het verhaal: Het was een plezante avond!