Duchesse de Bourgogne


BVDM: 
juli, 2016

Duchesse de Bourgogne
Duchesse de Bourgogne is een bier van gemengde gisting. Het is een zoet-fruitig bier met een aangename frisse afdronk. Het bier wordt gebrouwen met diep gebrande mouten en overjaarse hop met een laag bitterheidsgehalte. Na de hoofdgisting en lagering rijpt de “Duchesse de Bourgogne” nog maandenlang verder in eikenhouten foeders. De in het eikenhout aanwezige looistoffen geven de “Duchesse de Bourgogne” haar fruitig karakter. “Duchesse de Bourgogne” heeft een volle, zoete en frisse smaak : een robijnrood juweel van alc. 6.2 % vol. , dat het best geschonken wordt in een kelkvormig glas tussen de 8 en 12 °C. Een volmaakt bier.

  • Type: Oudbruin
  • Alcoholgehalte: 6,2 ABV

Ons bier van de maand is, behoudens uitputting van voorraad, doorgaans te verkrijgen op volgende locaties:

Bierwinkels
* De Hopduvel - Coupure Links 625, 9000 Gent
* Dranken Geers - Ledergemstraat 7, 9040 Oostakker

Horeca:
* Eetkaffee Multatuli - Huidevetterskaai 40, 9000 Gent
* De Stokerij - Tichelrei 2a, 9000 Gent
* Shapo - Kanodreef 1, 9000 Gent

Brouwerij: 
Verhaeghe